• Nowy
Bestway 98002 Spider-Man Piłka plażowa 51cm
  • Bestway 98002 Spider-Man Piłka plażowa 51cm
  • Bestway 98002 Spider-Man Piłka plażowa 51cm
  • Bestway 98002 Spider-Man Piłka plażowa 51cm

Bestway 98002 Spider-Man Piłka plażowa 51cm

16,00 zł
Brutto
Ilość

Chłopcy nie muszą zostać ugryzieni przez radioaktywnego pająka, aby stać się Spider-Manem ™. Dzięki piłce plażowej Bestway® Spider-Man mogą użyć swojej wyobraźni, aby przenieść ich do świata, w którym są superbohaterami ratującymi świat! Dzięki zabawnej grafice Spider-Mana piłka plażowa zamienia zwykły dzień w dzień wypełniony superbohaterami rozpryskującymi się do zachodu słońca. Gdy Spider-Man jest w pobliżu, źli ludzie w mieście nie mają szans!

Wiek: 2+
51 cm / 20”
Solidny, przetestowany winyl
Kolorowe pudełko
36 Ea., kg ( Lb.)
Zawartość: 1 piłka

Nie ma nic lepszego niż orzeźwiająca kąpiel w wodzie lub rzucanie się po plaży i basenie - piłce plażowej firmy Bestway®. Linia specjalnie zaprojektowanych piłek plażowych firmy Bestway sprawia, że typowy dzień na basenie jest trochę przyjemniejszy. Miłośnicy basenów mogą bawić się stylowo piłkami, które są zarówno klasyczne, jak i zaprojektowane zgodnie z najnowszą modą i trendami. Łatwe do nadmuchania, opróżnienia i przechowywania piłki plażowe są równie wygodne, jak zabawne.
Bestway
MS_4188
533 Przedmioty

Podczas przeglądania stron internetowych Sklepu internetowego są używane pliki „cookies", zwane dalej Cookies, czyli niewielkie informacje tekstowe, które są zapisywane w Twoim urządzeniu końcowym w związku korzystaniem ze Sklepu internetowego. Ich stosowanie ma na celu poprawne działanie stron internetowych Sklepu Internetowego.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć