Wózki spacerowe

Czytaj dalej Zwiń tekst

Wózki spacerowe sklep online

Wózki spacerowe, to lekka odmiana wózka tradycyjnego. W ofercie naszego sklepu znajdują się wózki spacerowe typu parasolka oraz wózki spacerowe składane tradycyjnie. Każdy z wózków z naszego sklepu cechuje się dużą wytrzymałością, dzięki czemu możemy być pewni że posłuży on przez długi czas. Jest to bardzo ważna cecha, gdyż wózki spacerowe są używane przez dłuższy czas. Dziecko będzie go używało najdłużej, gdyż podczas długiej podróży, czy spaceru małe dziecko szybko się męczy, a dzięki wózkowi może odpocząć, czy przespać się krótką chwilę aby zregenerować siły.

Wózki spacerowe typu parasolka, składają się w ten sposób, że dłuższe boki składają się do środka, tworząc jeden długi element, który możemy wziąć w dalszą podróż, zwłaszcza samolotową. Wózki te doskonale sprawdzają się również jako zapasowy wózek wożony w samochodzie.

W naszej ofercie znajdują się również wózki spacerowe składane w inny sposób, najczęściej składają się w pół, tworząc niejako coś w kształcie walizki. Wózki takie również są łatwe w przenoszeniu, ale ich przeznaczenie może być inne, gdyż cechują się wyższym komfortem użytkowania dla dziecka i ich rodziców. Posiadają duży kosz na zakupy, uchwyt na kubek, więc można je używać jako główny wózek do miasta i spacerów, oraz wyjść na drobne zakupy.

Wózki spacerowe sprzedawane występują w wielu różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu każdy z rodziców znajdzie odpowiedni wózek dla siebie. Ponadto wózki spacerowe z naszej oferty posiadają różne akcesoria ułatwiające codzienne użytkowanie, niektóre wózki mają uchwyty na kubek, inne wózki posiadają wygodny duży kosz na zakupy, czy śpiworek dla dziecka, który ułatwia wyjścia w chłodniejsze dni.

Wózki spacerowe

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz