Rowerki Trójkołowe

Czytaj dalej Zwiń tekst

Rowerki trójkołowe sklep online

Rowerki trójkołowe to doskonały sposób na spacer z dzieckiem, są one przeznaczone dla dzieci przeważnie w wieku od 15 do 36 miesięcy. W życiu dziecka przychodzi taki okres, że nie za bardzo chce już siedzieć w wózku, a na nogach sam długo nie pochodzi. Dlatego też rowerki trójkołowe to super uzupełnienie codziennych spacerów, czy podróży. Nasz maluszek o wiele chętnie będzie siedział w swoim rowerku, niż w wózku. Dziecko w rowerku czuje się o wiele starsze niż jest, poza tym trzymając kierownicę, uczy się kierowania rowerkiem. W początkowej fazie jazdy, kiedy dziecko nie potrafi jeszcze pedałować, można zastosować mechanizm wolego koła, tj, mimo że pedały kręcą się dziecko nie musi wkładać siły w jazdę, robi to rodzić który za pomocą rączki pcha rowerek. Niektóre modele rowerków trójkołowych wyposażone są również w mechanizm pozwalający na skręcanie rowerkiem przez rodzica poprzez uchwyt z tyłu. Daje to nam większe poczucie bezpieczeństwa i kontroli nad dzieckiem. Rowerki biegowe wyposażone też są często w kosze czy torby na zabawki, co pozwoli naszemu maluchowi na zabranie ulubionych zabawek, dzięki czemu spacer będzie o wiele ciekawszy i na pewno szybko się nie skończy.

Wszystkie rowerki trójkołowe wyposażone są w pasy bezpieczeństwa, więc nie musimy obawiać się o zdrowie naszych najmłodszych. Kiedy dziecko nauczy się samodzielnie jeździć rowerkiem, rączkę dla rodzica możemy zdemontować, od tej pory nasz mały rowerzysta będzie mógł samodzielnie przemierzać swoją ulubioną trasę.

Niektóre rowerki trójkołowe posiadają również daszek chroniący dzieci przed promieniowaniem słonecznym, czy niespodziewanymi opadami, gdyż jesteśmy pewni, że dziecko nie będzie chciało łatwo zrezygnować z zabawy naszymi rowerkami trójkołowymi.

Rowerki Trójkołowe

Jest 55 produktów.

Pokazano 1-36 z 55 pozycji

Aktywne filtry

Podczas przeglądania stron internetowych Sklepu internetowego są używane pliki „cookies", zwane dalej Cookies, czyli niewielkie informacje tekstowe, które są zapisywane w Twoim urządzeniu końcowym w związku korzystaniem ze Sklepu internetowego. Ich stosowanie ma na celu poprawne działanie stron internetowych Sklepu Internetowego.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć