Hulajnogi

Czytaj dalej Zwiń tekst

Hulajnogi sklep online

Chyba nie ma dziecka, które nie chciałoby mieć hulajnogi. W naszym sklepie posiadamy hulajnogi dla najmłodszych, czyli hulajnogi trójkołowe, oraz hulajnogi dwukołowe dla starszych dzieci.

Hulajnogi dla mniejszych dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z jazdą na hulajnodze posiadają siedzisko, które w początkowej fazie służy jak jeździk. Takie hulajnogi, jeździki to doskonałe urozmaicenie spaceru z rodzicem. Dziecko siada sobie na siedzisko, a rodzic za pomocą rączki bezpiecznie prowadzi dziecko. Kiedy nasz maluch dostatecznie podrośnie, rodzic demontuje siedzisko i nasza pociecha jest pełnoprawnym użytkownikiem hulajnogi. Hulajnogi trójkołowe dla mniejszych dzieci zwykle posiadają 3 kółka, które nie tylko ułatwiają jazdę, ale zwiększają bezpieczeństwo naszego maluszka, gdyż takie hulajnogi są mniej wywrotne i doskonale uczą podstaw jazdy. Hulajnogi trójkołowe mają taką zaletę, że są łatwiejsze do przechowywania niż hulajnogi dwukołowe, gdyż hulajnoga trójkołowa potrafi stać i nie wywraca się, więc umożliwia nam łatwiejsze przechowywanie. Hulajnogi dla młodszych dzieci są zwykle wyposażone w koła kauczukowe, dzięki którym dziecko może uczyć się jeździć nawet w domu.

Hulajnogi dla starszych dzieci, można podzielić na hulajnogi dwukołowe z hamulcem tylnym zamontowanym w błotniku – zwykle są to hulajnogi dla dzieci do 5-6 lat, oraz hulajnogi posiadające hamulce przednie i tylne zamontowane na kierownicy, są to hamulce szczękowe, znane z rowerów. Są to hulajnogi posiadające pompowane koła, zwykle 12 calowe, które w doskonały sposób uprzyjemniają jazdę. Takie hulajnogi z pompowanymi kołami, doskonale sprawdzą się jako środek transportu do szkoły i sprawią, że już od rana nasze dziecko będzie miało zapewnione parę minut ruchu na świeżym powietrzu, co doskonale wpłynie na koncentrację w szkole na zajęciach.

W ofercie naszego sklepu posiadamy hulajnogi w różnych kolorach, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Hulajnogi

Jest 40 produktów.

Pokazano 1-36 z 40 pozycji

Aktywne filtry